двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Інші види спорту

Українець став віце-чемпіоном світу з фрістайлу

Український фристайліст, олімпійський чемпіон 2018 року Олександр Абраменко виграв срібну нагороду на чемпіонаті світу з фрістайлу та сноубордингу, який приймає Юта (США).

Нагорода стала першою в кар'єрі Абраменка на першостях планети і другою в історії української лижної акробатики на ЧС (після "бронзи" Ольги Волкової 2011 року), повідомляє НОК України.

У суперфіналі змагань із лижної акробатики українець виконав стрибок Back-Double-Full-Full-Full і набрав 126,24 бала.

Олександр Абраменко

Прес-служба НОК України

"Золото" в цій дисципліні завоював росіянин Максим Буров (130,09), "бронзу" – швейцарець Ной Рот (125,22).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 28-річна Аннамарі Данча з Ужгорода вперше в історії українського спорту завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з фрістайлу та сноубордингу.