22 жовтня • оновлено в 23:06

/ Інші види спорту

Українець Беленюк виграв "золото" ЧС із боротьби

25.3т Читати матеріал російською

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк здобув "золото" чемпіонату світу 2019 року, який цими днями відбувається у столиці Казахстану Нур-Султані.

У фінальній сутичці наш співвітчизник переміг третього номера світового рейтингу Віктора Лорінца з Угорщини – 2:1.

Дуель видалася дуже непростою для Беленюка. У першому періоді українець діяв активніше і заслужено отримав не тільки бал від судді, а й можливість атакувати у партері.

Жан Беленюк

Жан Беленюк

Жану практично вдалося викинути суперника за межі татамі, але угорець зумів утримати захват суперника.

У другому періоді вже Беленюк опинився на настилі, проте впевнено відпрацював у обороні. У підсумку перемогу українцю і "золото" світової першості принесла активність у заключну хвилину сутички.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український суперчемпіон Василь Ломаченко відверто висловився про рішення Жана Беленюка піти в політику.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Греко-римська боротьба" на сайті "OBOZREVATEL".