LTE планшету Взяти участь

/Інші види спорту

Україна взяла друге "золото" на ЧЄ з літніх видів спорту

22.3тЧитати матеріал російською

Плавець Михайло Романчук завоював для України другу золоту медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який з 2 по 12 серпня проходить в Глазго і Едінбурзi, а також в Берліні. 21-річний уродженець Рівного не залишив шансів конкурентам на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Наш співвітчизник трохи забарився на старті і подолав позначку в 50 метрів лише з третім часом. Після цього українець накрутив темп, і пропливши 400-метрівку за 3:45.18, трохи менше ніж на 2 секунди випередив на фініші найближчого суперника.

Нагадаємо, що навесні 2016 року Романчук завоював "бронзу" на чемпіонаті Європи з плавання, а восени виграв 400-метрівку заключного етапу Кубка світу.

У 2017 Михайло з рекордом виграв "золото" Універсіади-2017.

3 серпня першу золоту медаль на ЧЄ з літніх видів спорту завоював велогонщик Роман Гладиш (наш спортсмен першим фінішував в скретч).

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Європи з літніх видів спорту" на сайті "OBOZREVATEL".