Україна взяла дві медалі на Кубку Європи з дзюдо

8,0 т.

Українські дзюдоїсти Геворг Хачатрян (66 кг) і Марія Скора (57 кг) завоювали срібні нагороди на відкритих континентальних Кубках Європи. Хлопці змагалися в Португалії, а дівчата - в Болгарії.

"Ще один успішний виступ українських дзюдоїстів! Два "срібла" на турнірі European Open 2019! Вітаю наших спортсменів, тренерів, усіх уболівальників, які підтримували збірну", - написав у себе в Facebook президент Федерації дзюдо України Роман Насiров.

Читайте: Гімн України на Гран-прі з дзюдо викликав захват у глядачів - відеофакт

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що збірна України з дзюдо посіла перше місце на міжнародному Гран-прі, яке проходило в Гаазі. Наша команда здобула дві золоті медалі, ставши найкращою серед 62 країн-учасниць змагань.