Три "золота"! Україна фантастично виступила на великому турнірі з легкої атлетики

36,3 т.
Три 'золота'! Україна фантастично виступила на великому турнірі з легкої атлетики

Збірна України з легкої атлетики виборола три золоті медалі на міжнародних змаганнях у французькому Валь-д'Уазi (передмістя Парижа).

Тетяна Мельник із часом 52,87 секунди виграла забіг на дистанції 400 метрів. Крім того, в першій трійці опинилися ще одна українка: Анна Ярощук-Рижикова фінішувала третьою (53,13 сек).

Друге "золото" Україні принесла 23-річна Марина Бех-Романчук, стрибнувши в довжину на 6,60 метра.

Третя нагорода найвищого ґатунку — на рахунку Юлії Левченко. Киянка встановила новий особистий рекорд у закритих приміщеннях, стрибнувши у висоту на 2 метри.

Наша країна могла взяти і четверте "золото", але в забігу 60 м із перешкодами, українка Ганна Плотіцина на фініші лише 0,1 секунди поступилася переможниці Ельвірі Герман із Білорусі.

Читайте: Українські легкоатлетки зі світовим рекордом виграли міжнародний турнір

Як повідомляв OBOZREVATEL, знімки знаменитої української легкоатлетки Юлії Левченко викликали справжній фурор на одному з найпопулярніших російських сайтів. Краса нашої співвітчизниці не залишила нікого байдужим.