Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Російського чемпіона Європи дискваліфікували за портрет Путіна

32.1тЧитати матеріал російською

Російський пауерліфтер Володимир Балинец відсторонений від будь-яких змагань на професійному рівні. Міжнародна федерація пауерліфтингу (IPF) дискваліфікувала спортсмена за те, що під час церемонії нагородження на чемпіонаті Європи він показав футболку із зображенням президента РФ Володимира Путіна.

Інцидент стався у серпні на європейській першості в Фінляндії. Зійшовши на п'єдестал, Балинець, який отримав на турнірі перемогу, розстебнув куртку і продемонстрував футболку із зображенням Путіна.

Таким чином, він порушив статтю регламенту IPF, що забороняє демонстрацію політичних і релігійних символів. Федерація прийняла рішення відсторонити Балинца від міжнародних змагань до кінця 2017 року.

Зазначимо, що 32-річний Балинец - багаторазовий чемпіон Росії з пауерліфтингу серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. У 2012 році він завоював срібну медаль Паралімпійських ігор у Лондоні, а два роки по тому став бронзовим призером чемпіонату світу у ваговій категорії до 49 кілограмів.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Криму загинув чемпіон світу з пауерліфтингу.