/ Інші види спорту

Під портретом Путіна: збірна України виступила в Росії разом із "ДНР"

92.5т
Читати матеріал російською

Збірна України з бойового самбо взяла участь у XXV чемпіонаті світу серед чоловіків та світовiй першості серед юнаків, які відбулися у Твері (Росія).

Разом із нашими спортсменами на території країни-агресора в мундіалі брала участь і збірна так званої Донецької народної республіки.

На скандальну ситуацію звернув увагу офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (Штірліц) на своїй сторінці в Twitter.

"В той час коли за Україну гинуть кращі представники нації, українські спортсмени беруть участь в змаганнях з представниками терористичної організації "ДНР" і стоять в одному з ними строю? Мінспорту, що це за л*йно?" – написав Штірліц.

За підсумками дорослого турніру (чоловіки від 2001 року і старше) Україна завоювала 3 золоті та 3 срібні медалі, посівши перше місце в командному заліку. У Росії 3 "золота", 2 "срібла" і 1 "бронза".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в листопаді на турнірі з карате в Японії взяли участь спортсмени з "ДНР". Так звана збірна Донецької народної республіки завоювала 10 золотих медалей.

Було опубліковано фото спортсменів з прапором невизнаного терористичного об'єднання.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "самбо" на сайті "OBOZREVATEL".