Android смартфону Взяти участь

/Інші види спорту

Легкоатлетка, яка захлиналася кров'ю, виграла чемпіонат Європи

32.7тЧитати матеріал російською

Білоруська спортсменка Ольга Мазуренок, незважаючи на носову кровотечу, виграла марафон на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, що проходить з 2 по 12 серпня в Глазго і Едінбургу, а також в Берліні.

Проблеми у 29-річної легкоатлетки почалися приблизно на позначці 10 км і 7 ​​кілометрів вона бігла iз закривавленим обличчям.

Ольга Мазуренок

кадр з трансляції

Медперсонал на ходу намагався допомогти спортсменці, передаючи їй серветки і воду, але довгий час це не приносило ніяких результатів.

Мазуренок подолала дистанцію в 42 км і 196 м за 2 години 26 хвилин 22 секунди. Друге місце зайняла француженка Клеменс Кальвін, яка програла білорусці всього шість секунд.

Відзначимо, що напередодні неймовірні емоції української легкоатлетки підкорили світ.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Європи з літніх видів спорту" на сайті "OBOZREVATEL".