"Боягузлива тактика": збірна Росії облажалася на чемпіонаті Європи з футзалу

13.6тЧитати новину російською

Збірна Росії з футзалу упустила перемогу над Казахстаном в заключному турі групового етапу чемпіонату Європи. Зустріч в столиці Словенії завершилася з рахунком 1:1.

Російські футзалісти вже на другій хвилині забили гол, скориставшись грубою помилкою суперника в обороні. У другому таймі казахи швидко відновили паритет, але в подальшому ситуацію не форсували, так як їх прекрасно влаштовувала нічия.

Час, що залишився команди грали від оборони, зберігаючи сили на плей-офф.

Після поєдинку російські вболівальники розкритикували свою збірну, назвавши таку тактику боягузливою.

Таким чином, росіяни вийшли в 1/4 фіналу турніру з другого місця. Першими в групі стали казахстанці, а третіми - поляки, з якими російська команда також зіграла внічию в першому матчі - 1:1.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи по футзалу" на сайті "Обозреватель".