Українські легкоатлети влаштували медальний фурор на популярному турнірі в Фінляндії

2.5тЧитати новину російською

На невеликому, але популярному серед східноєвропейських країн турнірі в місті Ювяскуля в Фінляндії українські легкоатлети стали головними зірками вечора, зібравши сім призових місць.

У скарбничці збірної України три "золота", три "срібла" та одна "бронза".

Найяскравішим фіналом став забіг на 60 м у жінок, де бронзовий призер Олімпіади-2012 в естафеті Олеся Повх фінішувала другою слідом за екс-чемпіонкою світу Саймон Фейсі з Ямайки. Результат Повх 7:24, що на 4 сотих гірше, ніж її кращий результат сезону.

Колега Олесі по Лондонській естафеті Єлизавета Бризгіна виграла забіг на дистанції, яка рідко проводиться на змаганнях - 300 м. Ліза встановила особистий рекорд - 37.75 сек, а її молодша сестра Анастасія розділила третій результат з суперницею з іншого забігу - 38.40.

Анна Плотіцина виграла 60 м з бар'єрами з результатом 8.12.

Христина Гришутіна з найкращим особистим результатом сезону, який тільки починається, посіла друге місце у стрибках у довжину - 6 м 22 см. Юну українку перемогла Емма Мякинен з Фінляндії - 6-29.

Результати в довжині досить далекі від нормативу на чемпіонат світу - 6 м 75 см у жінок.

У потрійному стрибку був другим Павло Безнос із результатом 15 м 90 см - спортсмен побив свій особистий зимовий рекорд! Виграв тут Само Ліпсанен з Фінляндії 16 м 23 см.

Наприкінці програми змагання обидві сестри Бризгіни разом з Ганною Плотіциною і латвійською спортсменкою Гунтов Гударі перемогли в естафеті 4х200 м (1:38.27).

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "Обозреватель".