Українська легкоатлетка встановила світовий рекорд на чемпіонаті Європи

9.1тЧитати новину російською

Знаменита українська легкоатлетка Валентина Крепкіна встановила світовий рекорд. 50-річна спортсменка, яка виступає за національну команду ветеранів, зробила неймовірний потрійний стрибок.

Валентина зуміла стрибнути на відстань 10,77 метрів, про що інформує Федерація легкої атлетики України. Унікальне досягнення підкорилося нашій співвітчизниці на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів.

Крім того, Крепкіна, яка була представлена у віковій категорії 50+, завоювала ще дві та одну бронзову медалі. Українці не було рівних у стрибку з жердиною і стрибках у довжину, а третє місце вона посіла в бігу на 60 метрів із бар'єрами.

Усього збірна України зуміла здобути в Анконі (Італія) 31 медаль - 12 золотих, 13 срібних і шість бронзових. У результаті наша команда зуміла увійти в топ-10 ЧЄ, отримавши 9-е місце.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна України виграла чемпіонат Європи з боротьби, що відбувся в Болгарії.

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "Обозреватель".