Українець виграв чемпіонат Європи з плавання

8,7 т.

Українець Андрій Говоров завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з плавання, який з 2 по 6 грудня проходить в Нетанії (Ізраїль). 23-річний дніпропетровець з результатом 22.36 був кращим на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Андрій пробився у фінал з 4-м результатом і йому дісталася не найзручніша 6-та доріжка. Проте наш співвітчизник зумів відмінно стартувати, добре спрацював на повороті в 25-метровому басейні і потрапив у дотик на фініші.

Читайте: Українські плавці здобули в Росії три путівки на Олімпіаду в Ріо

Друге місце завоював Євген Цуркін з Білорусі (22,56 сек.), Третє - Олександр Попков з Росії (22,69).

Медаль Говорова стала першою для України на першості Європи.

C цим досягненням Говорова привітав президент України Петро Порошенко. "Вітаю Андрія Говорова із здобуттям золотої медалі на чемпіонаті Європи з плавання! Браво, чемпіон!" - написав Порошенко у себе в Twitter.

Зазначимо, що це не перша медаль України за суботу, 6 грудня. У шведському Естерсунді наша співвітчизниця Олена Підгрушна раніше завоювала "бронзу" в спринті.