Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Українка здобула "золото" та "срібло" Кубку світу із плавання

13тЧитати матеріал російською

Українка Дарина Зевіна тріумфально стартувала на етапі Кубку світу із плавання, який проходить у Дубаї (ОАЕ) із 4 по 5 жовтня. У перший день змагань киянка завоювала "золото" та "срібло".

На дистанції 200 метрів на спині наша співвітчизниця створила справжню сенсацію. Зевіна виграла заплив із результатом 2:00.97, значно випередивши імениту венгерку Катінку Хоссу. Триразова олімпійська чемпіонка відстала від українки майже на чотири (!) секунди.

Варто зазначити, що на Олімпіаді-2016, де Дарина не зуміла пробитися до фіналу, вона могла б здобути золоту медаль, якби показала подібний час. У Ріо перемогу святкувала американка Дірадо з показником 2.05.99.

"Срібло" на етапі в ОАЕ Зевіна завоювала в запливі 50 метрів на спині. До першого місця Даші не вистачило 0,22 секунди. "Золото" у цій дисципліні виграла все та ж Хоссу.

Нагадаємо, раніше українка з рекордом виграла дві медалі на Кубку світу з плавання.

Читайте всі новини по темі "плавання" на сайті "OBOZREVATEL".