У Москві помер знаменитий російський автогонщик: стали відомі причини смерті

6.5тЧитати новину російською

У Москві 20 березня помер відомий радянський гонщик Михайло Львов. Чемпіон СРСР пішов із життя у віці 69 років.

Як стало відомо, знаменитий мото- та автогонщик помер від інсульту. Про це повідомляє Inforeactor.ru .

Варто зазначити, що Львов здобув звання чемпіона СРСР у класі Формула 2 в 1977 році. Крім того, він ще кілька разів ставав призером чемпіонатів.

Ще більших успіхів на гоночних трасах домігся син Михайла Львова Олександр. Крім кількох титулів чемпіона Росії, він завоював турінговий Кубок Європи і кілька разів вигравав гонки вантажівок континентальної першості.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що помер відомий український автогонщик .