Українки з рекордом виграли престижний турнір у Мадриді

16,8 т.
Легка атлетика

Українки Ганна Плотіцина і Марина Килипко стали переможницями міжнародних легкоатлетичних змагань у Мадриді. Плотіцина до того ж оновила особистий рекорд, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Дистанцію у 60 метрів з бар'єрами Ганна подолала за 7 хвилин 98 секунд, що на одну соту секунди краще її попереднього досягнення.

Марина Килипко стрибком на 4,47 м з першої спроби забезпечила собі виграш у секторі для стрибків з жердиною. Після цього вона намагалася подолати 4,62 м, проте встановити рекорд України у приміщенні харків'янці поки не вдалося.

Ірина Геращенко стала другою у стрибках у висоту (1,89 м), поступившись лише олімпійській чемпіонці Рут Бейт з Іспанії (1,98 м). А Вікторія Кащєєва фінішувала третьою у бігу на 60 метрів (7,45 с). Перемогла тут Андреа Пурик з Венесуели (7,30 с).

Всього одного щабля не вистачило Ганні Чубковцовій для потрапляння до першої трійки. З часом 8,41 вона четверта.

Читайте: Українська легкоатлетка з рекордом завоювала "золото" міжнародного турніру

Нещодавно українські легкоатлетки здобули чотири "золота" на престижному турнірі у Франції.