Україна здобула медаль на Кубку Європи з бігу

8,3 т.
Дмитро Лапшин

Чоловіча збірна України успішно виступила на Кубку Європи з бігу на 10 000 м, який проходив у турецькому Мармарисі. Наші легкоатлети завоювали бронзові медалі.

Третє загальнокомандне місце показав український квартет у складі Дмитра Лашина, Артема Казбана, Дмитра Сірука і Василя Коваля, інформує офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

Читайте: Український легкоатлет взяв "золото" на етапі Діамантової ліги в Римі

Найуспішнішим став виступ чемпіона України Лашина. Він був близький до того, щоб у командній медалі додати ще й персональну "бронзу", проте не дотягнув до призового місця 4,5 секунди, фінішувавши четвертим. Слід зазначити, що (28:37.11 хв) Дмитро виконав кваліфікаційний норматив на 10 000 м на чемпіонат Європи. Також на континентальній першості він зможе виступити в напівмарафоні.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Україна виграла два "золота" на марафоні в Німеччині.