13-річний хлопчик, який втратив під Донецьком руку і ноги, виграв чемпіонат із плавання

7.5тЧитати новину російською

13-річний Коля Ніжніковський із селища Володарське демонструє феноменальну силу волі після того, як у 2015 році в результаті вибуху під Донецьком залишився без ніг і частини руки.

9 квітня юний спортсмен виграв у Запоріжжі відкритий міський чемпіонат із плавання серед дітей з особливими потребами. За звання кращих плавців у вільному стилі і плаванні на спині на дистанції 50 метрів змагалися 25 спортсменів.

Коля зайняв перше місце у своїй категорії, встановивши власне досягнення - він поліпшив свій попередній результат на 20 секунд, передає "КП в Україні".

Наразі 13-річний хлопчик готується до Всеукраїнського чемпіонату з плавання серед дітей із особливими потребами, який пройде 19 квітня в Кам'янському.