Українка стала віце-чемпіонкою Європи з важкої атлетики

13,2 т.

Українка Вероніка Івасюк завоювала срібну медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики, який з 9 по 17 квітня проходить в норвезькому Фьорде. Спортсменка з Коломиї стала другою в ривку з результатом 90 кг у ваговій категорії до 58 кг.

За сумою двоборства наша важкоатлетка посіла четверте місце з результатом 198 кг (90 + 108). На першому місці опинилася Боянка Костова з Азербайджану, на другому - румунка Ірина Лепса, на третьому - Йоанна Лочовска (Польща).

Читайте: Кримська гімнастка завоювала для України два "золота" Кубка світу

Українка Анастасія Келар, яка також виступала в категорії до 58 кг, на жаль, не змогла підняти вагу в ривку, і закінчила виступ з результатом у поштовху - 107 кг.

Наступні виступи наших важкоатлетів на чемпіонаті Європи-2016 відбудуться у четвер, 14 квітня. До боротьби за медалі приєднається чоловіча збірна: в категорії до 85 кг - Олександр Пелешенко та Ігор Конотоп. Також на нас чекає виступ Марії Хлян в категорії до 69 кг.

Читайте: Україна виграла 12 золотих медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні "срібло" здобули луганчанка Яна Дяченко і Юлія Парватова з Одеси.