Україна виграла 12 золотих медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

11,1 т.

Збірна України успішно виступила на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів, який відбувся в італійській Анконі. Наша команда завоювала 31 медаль - 12 золотих, 13 срібних і 6 бронзових.

Найбільше медалей у скарбничку "жовто-синіх" поклали Валентина Крепкіна (вікова категорія 50+) та Микола Панасейко (80+). В їхньому активі по чотири медалі, передає Федерація легкої атлетики України.

Читайте: Збірна України виграла чемпіонат Європи з боротьби

Українка здобула "золото" в стрибках у довжину, стрибках із жердиною і потрійному стрибку, а також завоювала "бронзу" в бігу на 60 метрів із бар'єрами. Панасейко не було рівних у спортивній ходьбі на 3000 метрів у манежі і 5 км по шосе. Крім цього, Микола виграв "срібло" в кросі на 5 км і став третім у бігу на 3000 м.

Читайте: Кримська гімнастка здобула Україна "золото" Кубка світу, обігравши росіянку

Чемпіонами Європи також стали метальник списа Едуард Будник (55+) та скороходи Іван Пушкін (85+), Антоніна Тишко (65+) та Лариса Лебедєва (75+).

В Анконі Україну представляв 31 атлет. У загальнокомандному заліку наша збірна зайняла 9-е місце. Всього участь у змаганнях взяли понад 7300 спортсменів.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українська легкоатлетка встановила світовий рекорд на чемпіонаті Європи.