смартфону на Android Взяти участь

/Інші види спорту

Розіграні перші нагороди Європейських ігор-2015: в України дві "дерев'яні" медалі

3.1тЧитати матеріал російською

На перших Європейських іграх в Баку розіграні перші комплекти медалей. У Швейцарії вже три "золота", а Україна поки без медалей.

Триатлон

Юлія Єлістратова фінішувала четвертою. Українка на півтори хвилини відстала від призової трійки.

"Золото" у швейцарки Ніколи Спіріг, "срібло" у нідерландки Рахель Кламер, а "бронза" у шведки Лізи Норден. Скандинавка лідирувала після велогонки. Але в бігу у шведки не вистачило сил. МаунтінбайкШвейцарки зробили відразу "золотий дубль". Першою фінішувала Йоланда Нефф, а "срібло" у Катрін Штірнеманн. Бронзову медаль завоювала полячка Мая Влошцовска.

Українка Яна Беломоїна фінішувала сьомою. Вона програла переможниці майже 5 хвилин. А в чоловічій гонці швейцарці завоювали весь п'єдестал. Гонку виграв Ніно Шуртер, другий - Лукас Флюкігер, а третій - Фабіан Гігер. Українець Сергій Рисенко фінішував 14-м, програвши бронзовому призеру рівно сім хвилин.

Водне поло

Збірна України зазнала нищівної поразки від росіян (7:20).

Греко-римська боротьба

Двоє українців будуть боротися за медалі. У ваговій категорії до 80 кг Олександр Шишман битиметься з білорусом Віктором Сасуновським за "бронзу". А Дмитро Тимченко буде боротися проти росіянина Іслама Магомедова в "золотому" поєдинку вагової категорії до 98 кг. КАРАТЕ Катерина Крива програла у півфіналі туркені серапе Озчелік в категорії до 50 кг. У поєдинку за "бронзу" українка в рівній боротьбі поступилася француженці Олександрі Реччья.

Настільний теніс

У першому раунді наша жіноча команда обіграла Білорусь з рахунком 3: 1. Наші хлопці грають проти Швеції. СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ Українка Єлизавета Яхно займає третє місце після кваліфікаційного виступу в соло. Попереду вільна програма.

Читайте всі новини по темі "Європейські ігри 2015" на сайті "OBOZREVATEL".