Україна увійшла в топ-3 чемпіонату Європи, випередивши Росію

10,0 т.

Збірна України з важкої атлетики посіла третє місце на чемпіонаті Європи, який проходив у Норвегії. Наша команда завоювала 6 золотих, 3 срібних і 2 бронзові медалі. У загальному заліку українці виявилися на сходинку вище збірної Росії.

Жіноча збірна посіла друге місце як за кількістю медалей, так і за кількістю очок, які набрали спортсменки за свої виступи, повідомили в прес-службі Федерації важкої атлетики України. Чемпіонкою Європи стала Ірина Деха (до 75 кг), віце-чемпіонкою - Юлія Паратова (до 53 кг), Вероніка Івасюк (до 58 кг) принесла команді "мале" срібло, а Яна Дяченко (до 48 кг) - "малу" бронзу .

Читайте: "Батьківщини немає, як і Криму": знаменитий український боксер змінив громадянство

Чоловіча збірна брала участь в нинішніх змаганнях в скороченому складі - чотири спортсмени. Команда посіла сьоме місце континентальної першості за кількістю медалей і п'ятнадцятий за кількістю очок. Відзначимо, що Олександр Пелешенко (до 85 кг) став чемпіоном Європи, Ігор Шимечко (понад 105 кг) приніс чоловічій збірній "малу" бронзу в ривку.

Читайте: Українські лучники завоювали три "золота" на європейському Гран-прі

Як повідомив "Обозреватель", 15-річна українка виграла Кубок Європи з дзюдо. А знаменита українка виграла золоту медаль на Кубку світу зі стрільби