Українець завоював "золото" чемпіонату світу з кікбоксингу

22,9 т.
В\u0027ячеслав Отеранський

Українець В'ячеслав Отеранський тріумфально виступив на чемпіонаті світу з кікбоксингу, який проходив у італійському містечку Марина-ді-Каррера. Наш боєць завоював у Італії "золото".

Бої проходили відразу на 25 змагальних майданчиках. Наш співвітчизник провів шість поєдинків у першій ветеранській віковій категорії 35+ та у всіх переміг, два із них завершив достроково, передає Vlasno.info.

Читайте: Кікбоксер з Донеччини добув для України два "золота" чемпіонату Європи

Варто зазначити, що для 44-річного уродженця Вінниці це не перша золота медаль на подібних турнірах. В Італії Отеранський став п'ятикратним чемпіоном світу, поки що серед "молодих ветеранів".

"Я і в цьому своєму віці продовжую повноцінні тренування, тримаю себе у належній спортивній формі, тому і є сили боротися за перемогу на найвищому рівні", - сказав Отеранський.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець виграв п'яте поспіль "золото" на Кубку світу з плавання.