Україна здобула медаль на чемпіонаті Європи з плавання

24,4 т.
Михайло Романчук плавання

Українець Михайло Романчук завоював "бронзу" чемпіонату Європи з плавання, який відбувається в Лондоні. 19-річний уродженець Рівного фінішував третім на дистанції 1500 м вільним стилем.

Переможцем став італійський плавець Грегоріо Палтріньері. Він значно перевершив усіх суперників, а крім того ще й побив рекорд Європи, поліпшивши його відразу на 5,6 секунди. Другим прийшов до фінішу ще один представник Італії - Габріеле Деттен. Він боровся з Романчуком протягом всього запливу. На позначці 1200 м українець лідирував, проте на останніх трьох басейнах втратив перевагу, а разом з нею і "срібло".

Читайте: Українець виграв "золото" чемпіонату Європи з плавання

Варто зазначити, що у фінальному запливі брав участь ще один український спортсмен. Запорожанин Сергій Фролов показав лише 8-й результат.

Кадр з трансляції

Нагадаємо, напередодні Україна здобула "золото" і "срібло" чемпіонату Європи з плавання.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український плавець встановив рекорд Європи на континентальній першості в Лондоні.