Україна завоювала "золото" і "срібло" на міжнародному турнірі з легкої атлетики

25,7 т.
Україна завоювала 'золото' і 'срібло' на міжнародному турнірі з легкої атлетики

Українка Ганна Тітімець блискуче виступила на міжнародних легкоатлетичних змаганнях в італійському місті Роверето. Наша співвітчизниця виграла забіг 400 метрів з бар'єрами, завоювавши золоту медаль.

27-річна уродженка Павлограда подолала дистанцію за 56,42 секунд. Друге місце зайняла італійка Марція Каравеллі (57,31), а замкнула трійку лідерів представниця Ірландії Крістін МакМаон (57,38).

Читайте: Українські легкоатлетки здобули дві медалі "Діамантової ліги"

Варто зазначити, що у забігу також брали участь ще дві українки. Олена Колесніченко прийшла до фінішу четвертою (57,47), а Вікторія Ткачук з результатом 57,96 сек стала п'ятою.

Наша стрибунка Марина Кіліпко, яка недавно побила рекорд України зі стрибків із жердиною, здобула в Роверето "срібло". Друге місце українці забезпечив стрибок на висоту 4,30 м. "Золото" у цій дисципліні дісталось білорусці Ірині Якальстевіч (4,51 м).

А ось у забігу на 400 метрів Україна, зусиллями Ольги Земляк завоювала бронзову медаль. Наша легкоатлетка подолала дистанцію за 52,03 секунди, пропустивши вперед Енн Стефані Макферсон і Шеріка Джексона з Ямайки.

Читайте: Україна виграла три медалі на чемпіонаті світу з боротьби

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що кримчанка принесла Україні медаль на світовому турнірі з легкої атлетики у Берліні.