Український самбіст завоював "золото" чемпіонату Європи

15,4 т.
Дмитро Орлов

Українець Дмитро Орлов став чемпіоном Європи з бойового самбо. Наш співвітчизник завоював золоту медаль континентальної першості, яка проходила в Спліті (Хорватія).

28-річний боєць професійної ліги ММА Pro Ukraine став кращим у категорії до 62 кг. Про це повідомив Директор по молодіжному розвитку в Національній федерації змішаних єдиноборств ММА України Руслан Домарецький в Facebook, опублікувавши фото тріумфатора.

Читайте: Україна з рекордом завоювала два "золота" чемпіонату Європи з легкої атлетики

Нагадаємо, раніше українка здобула "золото" чемпіонату Європи з самбо, жбурнувши росіянку у фіналі через голову.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що Україна з історичним рекордом завоювала чотири "золота" Всесвітніх ігор-2017, які проходили у Вроцлаві.