Україна залишилася без медалей в останній день чемпіонату світу з біатлону | Обозреватель 24 лютого
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Україна залишилася без медалей в останній день чемпіонату світу з біатлону

1.1тЧитати новину російською

Збірна України залишилася без медалей в естафетній гонці, яка завершувала юніорський чемпіонат світу в Раубічах, Білорусь. Першими стартували наші дівчата, проте низька швидкість не дозволила українкам поборотися за місце на подіумі. Анастасія Меркушина і Марія Кручова допустили по три промахи на другій стрільбі і незважаючи на "нуль" Юлії Журавок наша команда фінішувала лише шостою.

Цікаво, що переможниці француженки також шість разів відправили патрони "в молоко", але зуміли випередити наших біатлоністок на 2,5 хвилини. Друге місце зайняла Росія, "бронза" у представниць Німеччини. 1. Франція (0 + 6) 53: 27.3 2 . Росія (0 + 7) +26.9 3. Німеччина (0 + 7) +1: 33.7 4. Швеція (1 + 7) +1: 57.2 5. Австрія (0 + 9) +1: 58.3 6. Україна (0 +6) +2: 35.7 Що стосується чоловічої збірної, то тут ситуація ще гірша.

Франція

Росія

Німеччина

Швеція

Австрія

Україна

Олександр Морьев, Максим Івко, Андрій Доценко і Антон Мігда настріляли 14 промахів і показали лише 8-й результат. Виграла чоловічу естафету Росія, "срібло" у Норвегії та замкнула топ-3 Франція. 1. Росія (0 + 4) 1:19 : 59,7 2. Норвегія (0 + 5) +1: 12,5 3. Франція (0 + 8) +1: 22,6 4. Німеччина (1 + 10) +2: 37,5 5. Білорусь ( 0 + 10) +2: 49,8 6. Чехія (1 + 9) +4: 28,1 7. Швеція (0 + 11) +4: 40,8 8. Україна (0 + 14) +6: 28 , 2 Нагадаємо, раніше українка стала мультимедалісткою на чемпіонаті світу з біатлону .