/Інші види спорту

Український боксер виграв чемпіонат світу, побивши в фіналі росіянина

Українець Ігор Любченко завоював "золото" чемпіонату світу з тайського боксу (муай-тай), який проходив у шведському містечку Йончепінг. У фіналі категорії наш боєць переміг росіянина Володимира Кузьміна.

Поєдинок у ваговій категорії 63,5 кг проходив за повної переваги українського боксера. Любченко впевнено переміг у всіх трьох раундах, відпрацювавши весь поєдинок першим номером і тримаючи суперника на відстані, передає прес-служба спортивного комітету України.

Другу золоту медаль в скарбничку нашої збірної поклав Олег Приймачов у категорії до 91 кг. У фіналі українець здолав опір білоруса Дениса Ганчаронка.

Віце-чемпіонами світу стали троє представників України. "Срібло" вибороли Костянтин Тришин (57 кг), Михайло Васіліогло (60 кг) і Рогава Цотне (91 кг).

"Бронза" в активі Євгена Склярова (51 кг) і Анатолія Суханова (81 кг). Крім того, одну медаль на ЧС у Швеції завоювала українка: Ірина Чернова у категорії 60 кг здобула "срібло".

Нагадаємо, напередодні Україна виграла "золото" і "срібло" Кубка світу з гімнастики.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!