LTE планшету Взяти участь

/Інші види спорту

Український гімнаст виграв етап Кубка світу в Німеччині

8.1тЧитати матеріал російською

Чемпіон Олімпіади в Ріо Олег Верняєв став переможцем етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики EnBW DTB-Pokal World Сup 2017, який 18-19 березня проходив у Штуттгарті (Німеччина). 23-річний уродженець Донецька завоював "золото" в багатоборстві.

Наш співвітчизник був найкращим у вправах на брусах і в опорному стрибку. Незважаючи на те, що виступ на кільцях приніс Верняєву тільки друге місце, а у вправах на коні він зайняв лише третій рядок, суми балів вистачило для загальної перемоги.

Нагадаємо, що раніше Верняєв взяв чотири "золота", "срібло" і "бронзу" на мультиспортивних змаганнях Reykjavik International Games.

До цього Олег став віце-чемпіоном Кубка Америки.

Читайте всі новини по темі "спортивна гімнастика" на сайті "OBOZREVATEL".