Прийміть участь
квадрокоптера з HD камерою Взяти участь

Збірна України виграла чемпіонат Європи з плавання, випередивши Росію

11тЧитати матеріал російською

Збірна України стала чемпіоном Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У цілому "жовто-сині" здобули в Португалії 98 медалей.

В активі нашої команди 37 золотих, 36 срібних і 25 бронзових комплектів нагород. Українські плавці лідирували протягом усіх днів турніру, значно випередивши в командному заліку інші збірні, інформує paralympic.org.ua.

Друге місце зайняла Росія (86 медалей - 30 золотих, 31 срібна і 25 бронзових). Третю сходинку посіла Великобританія. Вона здобула 46 медалей - 20 золотих, 14 срібних і 12 бронзових.

Варто зазначити, що Україна перевершила свій попередній результат на чемпіонаті Європи з плавання-2014, на якому завоювала 94 медалі. Турнір у Португалії став фінальним етапом у серії відбіркових змагань на Паралімпійські літні ігри, які відбудуться в 2016 році в Ріо-де-Жанейро.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українська гімнастка виграла п'ять золотих медалей на турнірі у Франції.

Читайте всі новини по темі "водні види спорту" на сайті "OBOZREVATEL".