Україна виграла чемпіонат світу з футзалу серед слабозорих

19,3 т.
Збірна України з футзалу

Збірна України виграла чемпіонат світу з футзалу серед гравців із вадами зору, який днями завершився в Італії. Про це повідомляє прес-служба Асоціації розвитку міні-футболу Сумщини.

Фото прес-служби АРМФС

У фіналі підопічні тренерського дуету Чхайло-Кравченко розгромили англійців - 3:0. Хет-трик на рахунку Роберта Тремби. У грі за "бронзу" росіяни по пенальті обіграли іспанців (2:1).

Читайте: Українка виграла Кубок світу з фехтування, "заколовши" російську олімпійську чемпіонку: опубліковано відео

Зазначається, що на початку року паралімпійська збірна України блискуче виступила на етапі Кубку світу з лижних гонок та біатлону у Франції. Наші спортсмени посіли перше місце в загальнокомандному заліку серед 18 учасників.

Нагадаємо, нещодавно президент ПКУ Валерій Сушкевич розкрив важливий фактор успіху України на Паралімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро.

Як повідомляв "Обозреватель", українці встановили 22 світових рекорди на Іграх у Ріо.