Українки виграли два "золота" на чемпіонаті Європи

22,5 т.
Оксана Лівач

Дві українки стали переможницями юніорського чемпіонату Європи з вільної боротьби, який проходить у Дортмунді (Німеччина). Оксана Лівач була кращою у ваговій категорії до 48 кг, а Аліна Акобо - у категорії 55 кг.

Юна львів'янка всі свої схватки завершила достроково, пройшовши всю сітку і фінал із явною перевагою. Сумарний рахунок у чотирьох поєдинках проти суперниць із Німеччини, Росії, Польщі та Австрії 42:2 на користь Лівач.

Акобія у трьох попередніх боях перемогла на туші, а потім у фіналі здолала росіянку (4:3).

Читайте: Україна завоювала два "золота" і, обійшовши Росію, очоливши медальний залік на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Нагадаємо, що восени минулого року Лівач стала бронзовою призеркою на чемпіонаті світу з боротьби.