Українець Ягодка вийшов у півфінал Європейських ігор

2,8 т.

23 червня на Європейських іграх у Баку розігруються медалі у двох дисциплінах - плаванні і фехтуванні. Українці борються за медалі в обох видах спорту.

ФЕХТУВАННЯ

Наш шабліст Андрій Ягодка вийшов у півфінал. У поєдинку за фінал одесит битиметься з італійцем Альберто Пеллегріні.

Турнірний шлях Ягодка почав із бою проти угорця Етель Раваш (15:9). У 1/8 фіналу одесит переграв італійця Массімільяно Муроло (15:13). А в чвертьфіналі наш шабліст впевнено переміг румуна Аліна Бадю (15:8).

Півфінальний поєдинок розпочнеться о 17:00.

На жаль, олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна програла в першому ж раунді. Львів'янка в наполегливому матчі поступилася естонці Еріці Кірпу (13:14).

Дивіться: Медальний залік Європейських ігор в Баку: онлайн таблиця

ПЛАВАННЯ

Сьогодні розігрується 7 комплектів медалей. Українці стартували у всіх кваліфікаційних запливах, але багато хто вже закінчив боротьбу. Андрій Хлопцов із кращим часом вийшов у фінал на 50-метрівці батерфляєм. На жаль, Сергій Шевцов показав у півфіналі тільки 14-й час. Марія Колесникова побореться за фінал на 200-метрівці на спині. У кваліфікації Марина показала 5-й результат.

Дивіться: Європейські ігри-2015: дивитися онлайн відеотрансляцію з Баку

Крім того, наші хлопці (Владислав Перепелиця, Іван Денисенко, В'ячеслав Охнов і Сергій Шевцов) вийшли у фінал естафети 4х100 метрів вільним стилем. Причому, у кваліфікації українці показали найкращий час. Вечірня сесія в плаванні стартує о 16:00 за Києвом.