Україна завоювала повний комплект медалей на Кубку світу з веслування

8.7тЧитати новину російською

Збірна України завоювала чотири медалі на першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, який цими днями проходить у містечку Монтемор-у-Велью. Наші співвітчизники взяли два "золота" і по одному "сріблу" і "бронзі".

Збірна України з веслування

Байдарочники Ігор Трунов і Іван Семикін стали кращими на дистанції 500 метрів. Українці випередили найближчих суперників на 0.955 секунди (на відео з 54:54).

Ще одна золота нагорода в скарбничці Олега Кухарика та Віталія Цуркана, яким не було рівних на кілометрівці (на відео з 1:09:20). Перевага байдарочників з України над конкурентами склало 2.8 секунди.

Каноїсти Тарас Міщук та Дмитро Янчук поступилися 2.6 секунди кубинському дуету, здобувши "срібло". Бронзова медаль дісталася Людмила Лузан, яка в заїзді каное-одинаків на дистанції 500 м програла менше 4 секунд чемпіонці.

Нагадаємо, що напередодні Україна виграла все "золото" Світової серії з синхронного плавання.

Читайте всі новини по темі "веслування" на сайті "Обозреватель".