Знаходиться при смерті: прославлена чемпіонка потрапила в реанімацію в Москві

29.1тЧитати новину російською

Багаторазова абсолютна чемпіонка Москви і Росії, чемпіонка світу з бодібілдингу Людмила Тубольцева у важкому стані перебуває в одній із клінік столиці РФ. Як повідомляється на офіційній сторінці прославленої спортсменки в одній із соцмереж, у 46-річної жінки стався інсульт.

Спортивну кар'єру Тубольцева почала в Україні. Прийшла в тренажерний зал, щоб скинути пару зайвих кілограмів, незабаром їй запропонували взяти участь у змаганнях із бодібілдингу в Одесі - вона посіла друге місце. У 1996 році виграла чемпіонат світу (NABBA) в категорії "атлетичні пари".

У 2004 році стала віце-чемпіонкою світу з бодібілдингу (IFBB) у категорії до 57 кг. Брала участь в зйомках різних ток шоу на російському ТБ.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Києві померла дворазова чемпіонка світу.

Читайте всі новини по темі "культуризм і бодібілдинг" на сайті "Обозреватель".