Кримчанин приніс Україні "срібло" чемпіонату Європи з плавання

38,0 т.
Андрій Говоров плавання

Українець Андрій Говоров тріумфально завершив виступи на чемпіонаті Європи з плавання, який відбувається в Лондоні. В останній день континентальної першості кримчанин завоював "срібло".

24-річний уродженець Севастополя в драматичній боротьбі поступився першим місцем на дистанції 50 метрів вільним стилем Флорану Маноду. Француз випередив нашого співвітчизника всього на 0,06 секунди.

Читайте: 19-річний українець завоював медаль чемпіонату Європи з плавання

Третє місце дісталося представникові Великобританії Бенджаміну Прауду. Він програв Говорову стільки ж, скільки українець поступився чемпіону. Нагадаємо, раніше Україна здобула "золото" і "срібло" на континентальній першості в столиці Англії.

Крім того "Обозреватель" повідомляв, що український плавець встановив рекорд Європи в Лондоні.