Збірна України розгромила Німеччину і вийшла в Суперфінал Євроліги

30,6 т.
Пляжний футбол

Збірна України з пляжного футболу достроково вийшла в Суперфінал Євроліги-2016, який пройде з 25 по 28 серпня в італійській Катанії.

У суботу в другому турі відбіркового турніру наша команда обіграла команду Німеччини - 5:0. Цей успіх гарантував "жовто-синім" путівку у фінальну частину Євроліги з пляжного футболу, у якій зіграють вісім найсильніших команд бічсоккера нашого континенту, повідомляє Sport.ua.

Уже в першому таймі у воротах німців побувало два м'ячі - на сьомій хвилині класний постріл нашого голкіпера Віталія Сидоренка досяг мети, а через хвилину капітан української команди Олександр Корнійчук повторив трюк Віталія і дальнім ударом вразив ціль.

На початку другого тайму захисник збірної Німеччини скосив на розі своєї штрафної Олега Зборовського, і наш форвард покарав суперників, чітко реалізувавши пенальті.

Читайте: Тимощук завершив кар'єру в збірній України