Україна феєрично виступила на Кубку Європи з дзюдо

11тЧитати новину російською

Жіноча збірна України з дзюдо досягла неймовірного результату на етапі Кубка Європи, який відбувся в Бухаресті (Румунія). Всі три спортсменки, які виступали у ваговій категорії +78 кг - Галина Тарасова, Василина Кириченко і Анастасія Сапсай - посіли місця на п'єдесталі пошани.

Збірна України з дзюдо

Зліва направо: Кириченко, Тарасова, Сапсай.

"Золото" здобула Тарасова, "срібло" у Кириченко, а Сапсай дісталася "бронза". Бронзовими призерами також стали представники чоловічої команди - Антон Савицький (100 кг) і Андрій Колесник (+100 кг).

Зазначимо, що в перший день турніру золоту медаль у ваговій категорії до 66 кг завоював Геворг Хачатрян із Дніпра.

За підсумками першості "синьо-жовта" дружина посіла друге місце в загальнокомандному заліку серед 29 країн, пропустивши вперед лише Францію.

Раніше Україна здобула чотири медалі на престижному міжнародному турнірі з дзюдо

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "Обозреватель".