Український плавець зі світовим рекордом переміг на Відкритому чемпіонаті Франції

41,7 т.
Андрій Говоров

Український плавець Андрій Говоров став переможцем на Відкритому чемпіонаті Франції. На дистанції 50 метрів батерфляєм 24-річний уродженець Севастополя показав час 22.69, встановивши кілька рекордів.

"Черговий рекорд України, змагань і кращий результат у світі в текстильних шортах", - написав Говоров на своїй сторінці в Instagram.

У неділю, 3 липня, Андрій Говоров змагатиметься на 50-метрівці кролем. Нагадаємо, що українець є чинним чемпіоном Європи, саме на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Нагадаємо, що місяць тому Андрій був найкращим на дистанції 50 метрів батерфляєм на етапі на заключному етапі престижної серії "Маре Нострум" у Барселоні, встановивши рекорд турніру.

Читайте: Український плавець з рекордом завоював два "золота" на престижному турнірі

Крім того "Обозреватель" повідомляв, що український плавець встановив рекорд Європи в Лондоні.