/ Інші види спорту

Україна взяла два "золота" на Кубку світу з художньої гімнастики

10.7т Читати матеріал російською

Збірна України з художньої гімнастики у складі Євгенії Гомон, Анастасії Возняк, Валерії Юзьвяк, Валерії Ханін, Діани Міжеріцької і Дар'ї Кобець завоювала дві золоті медалі на етапі Кубку світу в Софії (Болгарія).

Наші грації з оцінкою 18.300 стали кращими у вправах із п'ятьма обручами. У вправах із трьома м'ячами і двома скакалками українки набрали 17.850, випередивши найближчих переслідувачів на півбала.

Наступний старт збірної України - чемпіонат Європи, який пройде з 19 по 21 травня в Угорщині.

Нагадаємо, що напередодні Україна виграла все "золото" Світової серії з синхронного плавання.