Український гімнаст пробився в чотири фінали чемпіонату світу | Обозреватель 27 жовтня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

Український гімнаст пробився в чотири фінали чемпіонату світу

2.3тЧитати новину російською

Лідер збірної України і один з найсильніших гімнастів планети Олег Верняєв пробився в чотири фінали чемпіонату світу, де на кожному снаряді змагалися по вісім спортсменів. Колишній донеччанин показав у відборі кращий результат на брусах, другий - в абсолютній першості, п'ятий - в опорному стрибку і восьмий - на коні.

Компанію Олегу в стрибку у фіналі складе ще один українець - Ігор Радівілов, який став у кваліфікації сьомим, інформують "Вести".

У командних змаганнях "синьо-жовті" не змогли пробитися у вісімку кращих, які отримали ліцензії на Олімпійські ігри 2016 року. Ставши 12-ми, українці мають шанс потрапити в Ріо, якщо успішно виступлять у додатковій кваліфікації вже в наступному році.

У вересні Верняєв феєрично виграв "золото" на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який проходив у хорватському Осієку. У фіналі World Challenge Cup у вправах на брусах наш спортсмен не залишив суперникам жодного шансу.