Україна виграла "срібло" чемпіонату світу зі спортивної ходьби

16,1 т.
Україна виграла 'срібло' чемпіонату світу зі спортивної ходьби

Збірна України (Ігор Главан, Іван Банзерук, Сергій Будза, Мар'ян Закальницький та Андрій Гречковський) виграла срібні медалі командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби, який відбувся у Римі (Італія). На дистанції 50 км наші співвітчизники поступилися лише господарям першості, а Главан додав до успіху команди ще й "бронзу" в індивідуальному заліку.

На дистанції 50 км, як і на "двадцятці", Українці боролися ще й за олімпійські ліцензії. Всі три місця були вакантними і їх зайняли Главан, Банзерук і Будза, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

Зазначимо, що всього до фінішу дісталися 40 спортсменів. Ще 15 були дискваліфіковані, а 11 зійшли з дистанції. Це був перший в історії офіційний турнір, де на дистанції 50 км стартували не тільки чоловіки, а й жінки. Їхні результати потрапили в один залік.

Читайте: Україна завоювала бронзові медалі на чемпіонаті Європи з веслування