Українка з рекордом виграла напівмарафон в Італії

14.6тЧитати новину російською

Українська легкоатлетка Ольга Котовська з рекордом завоювала "золото" напівмарафону Maratonina di Gorizia, який днями відбувся в Італії. 32-річна рівнянка показала найкращий час траси - 1 година 13 хвилин і 18 секунд.

Наша співвітчизниця більш ніж на шість хвилин випередила італійку Терезу Монтрон, яка фінішувала другою. Бронзову медаль здобула Петра Тратник зі Словенії (1:22.07 год).

Нагадаємо, що раніше Ольга виграла престижний марафон у Новому Тайбеї (це змагання так званого "бронзового рівня" класифікації Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій), у якому взяли участь понад 27 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в минулому році українка виграла один із найпрестижніших марафонів світу.

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "Обозреватель".