Україна виграла чемпіонат Європи зі стрільби з лука

58,5 т.

Українські лучниці стали переможцями чемпіонату Європи, який відбувається в англійському Ноттінгеме. У фіналі континентальної першості наші спортсменки розгромили Грузію з рахунком: 6:0.

Золоті медалі в стрільбі з класичного лука вибороли Анастасія Павлова, Вероніка Марченко та Лідія Січенікова. Третє місце посіла команда Німеччини, яка в боротьбі за "бронзу" здолала представниць Великобританії - 6:2.

Українки стали чемпіонками Європи

Читайте: Україна виграла два "золота" на марафоні в Німеччині

Нагадаємо, в іншій категорії українські лучники розгромили росіян у чвертьфіналі. 29 травня дует Віктор Рубан - Анастасія Павлова будуть в бронзовому фіналі боротися за медаль континентальної першості з представниками Туреччини.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець завоював "золото" Кубка світу з кульової стрільби.