Україна посіла перше місце на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців

20,3 т.
Кубок світу з лижних гонок

Паралімпійська збірна України блискуче виступила на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону у Франції. Наші спортсмени посіли перше місце в загальнокомандному заліку серед 18 учасників.

"Жовто-сині" зуміли завоювати 56 комплектів нагород. В активі України 19 золотих, 16 срібних і 21 бронзова медаль. Другу позицію виборола Німеччина (6 золотих, 4 срібних і 3 бронзові), а замкнула топ-3 Франція (6 золотих і 1 срібних медалей), передає прес-служба Міністерства молоді та спорту.

Читайте: Українське Ріо: з'явилося зворушливе відео кращих моментів нашої збірної на Паралімпіаді-2016

Варто також зазначити, що всього призерами етапу Кубка світу у Франції стали спортсмени з десяти збірних.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що паралімпійська збірна України завоювала 41 медаль на Кубку світу у Фінляндії.