Україна виграла чотири "золота" на престижному турнірі з настільного тенісу

22,6 т.
Настільний теніс

Українські ветерани здобули чотири золоті медалі на престижному турнірі з настільного тенісу, який проходив у Туреччині.

Наша команда була представлена ??у всіх вікових категоріях понад 30 років, а у віковій категорії 70+ честь країни захищали два гравця.

Чемпіоном турніру в особистому та парному розряді виграла Ольга Холодарь. В одиночному чоловічому розряді у віці 40-49 "золото" завоював Сергій Соколовський, який також мав першість й у змішаних змаганнях.

Крім того, срібними призерами стали Олександр Кішнер, Армен Маг і Валерій Головня. "Бронзу" взяли Володимир Коротенко і В'ячеслав Середа.

Читайте: Українка завоювала "срібло" Кубку світу із плавання

Як повідомляв "Обозреватель", українська тенісистка Еліна Світоліна блискуче стартувала на тенісному супертурнірі в Пекіні.