Українець виграв етап Кубка світу з п'ятиборства

8.5тЧитати новину російською

Українець Павло Тимощенко здобув золоту медаль на другому етапі Кубка світу з п'ятиборства, який проходить у Каїрі.

30-річний киянин провів чудово фехтування, здобувши 26 перемог і 8 поразок, після чого обмежився 7 очками штрафу в конкурі і вийшов на фінальний вид п'ятиборства "комбайн" із 20-секундною перевагою над найближчим конкурентом. Тимощенко аж до закінчення забігу так нікого до себе не підпустив і здобув заслужену перемогу.

Нагадаємо, що на Олімпійських іграх-2016 в Ріо, наш співвітчизник завоював "срібло" в п'ятиборстві.

Відзначимо, що раніше українка зробила золотий дубль на етапі Світової серії з синхронного плавання

Читайте всі новини по темі "легка атлетика" на сайті "Обозреватель".