Україна завоювала восьме "золото" Всесвітніх ігор-2017

38,4 т.
Україна завоювала восьме 'золото' Всесвітніх ігор-2017

Українець Олег Приймачов став володарем золотої медалі в змаганнях із тайського боксу на Всесвітніх іграх-2017, які проходять у Вроцлаві (Польща) з 20 по 30 липня. 27-річний уродженець села Засулля (Лубенський район, Полтавська область) посів перше місце у ваговій категорії понад 91 кг після того, як його суперник у фіналі відмовився виходити на бій.

Читайте: Україна здобуває сьоме "золото" на Всесвітніх іграх, піднявшись у медальному заліку

Це "золото" стало восьмим у скарбничці збірної України і дозволило нашій команді закріпитися на сьомій сходинці в неофіційному медальному заліку. Всього на рахунку наших спортсменів 22 нагороди - з них 6 срібних і 8 бронзових.

Нагадаємо, що раніше наші співвітчизники здобули одразу чотири золоті медалі, встановивши при цьому історичний рекорд.

Також Олексій Рокочій виграв золоту медаль в пауерліфтингу.

До цього Богдан Мочульський став володарем золотої медалі в змаганнях з джиу-джитсу.