Українська дзюдоїстка завоювала "золото" міжнародного турніру

19,8 т.
Ірина Кіндзерська

Українка Ірина Кіндзерська блискуче виступила на престижному міжнародному турнірі з дзюдо "Grand-Prix Duesseldorf 2017", який відбувся в німецькому Дюссельдорфі. Наша співвітчизниця завоювала в Німеччині золоту медаль.

25-річна уродженка Хмельницького здобула перемогу у ваговій категорії до 78 кг. У фінальному поєдинку суперницею Ірини виступила представниця Японії Мегуші Ташімото. Кіндзерська зуміла зломити опір суперниці лише в додатковому раунді.

Читайте: У Чечні побудують центр дзюдо імені президента Росії

Варто зазначити, що для українки ця перемога стала першою в її кар'єрі на етапах серії Гран-прі.

Нагадаємо, раніше українська дзюдоїстка-вундеркінд виграла чемпіонат Європи, здолавши у вирішальній сутичці росіянку.

Як повідомляв "Обозреватель", віце-президент Федерації дзюдо України відвідав "ДНР" заради дитячого турніру. Своїм вчинком він викликав серйозний резонанс.