, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Українська дзюдоїстка завоювала "золото" міжнародного турніру

9.6тЧитати новину російською

Українка Ірина Кіндзерська блискуче виступила на престижному міжнародному турнірі з дзюдо "Grand-Prix Duesseldorf 2017", який відбувся в німецькому Дюссельдорфі. Наша співвітчизниця завоювала в Німеччині золоту медаль.

25-річна уродженка Хмельницького здобула перемогу у ваговій категорії до 78 кг. У фінальному поєдинку суперницею Ірини виступила представниця Японії Мегуші Ташімото. Кіндзерська зуміла зломити опір суперниці лише в додатковому раунді.

Варто зазначити, що для українки ця перемога стала першою в її кар'єрі на етапах серії Гран-прі.

Нагадаємо, раніше українська дзюдоїстка-вундеркінд виграла чемпіонат Європи, здолавши у вирішальній сутичці росіянку.

Як повідомляв "Обозреватель", віце-президент Федерації дзюдо України відвідав "ДНР" заради дитячого турніру. Своїм вчинком він викликав серйозний резонанс.

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "Обозреватель".

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!