Збірна України вирвала перемогу над Росією і з першого місця вийшла до чвертьфіналу Дефлімпіади

18,3 т.
Україна Росія баскетбол

Чоловіча збірна України з баскетболу блискуче завершила груповий етап на Дефлімпійських іграх-2017, де виступають спортсмени з вадами слуху. Наша команда обіграла Росію (68:65) і з першого місця вийшла до чвертьфіналу турніру.

Поєдинок з "триколор" виявився найбільш складним для "жовто-синіх". У перших двох чвертях на паркеті точилася досить рівна боротьба, проте відразу після великої перерви росіяни пішли у відрив. У заключній чверті українці змогли не тільки нівелювати різницю у рахунку, але і вийти вперед, здобувши вольову перемогу.

Читайте: Збірна України U-20 здобула драматичну перемогу на Євробаскеті-2017

До цього поєдинку збірна України декласувала Кенії (78:21), обіграла Аргентину (70:63) і Словенію (60:57) і розібралася з Австралією (52:45).

Суперником наших у чвертьфіналі Дефлімпіади буде команда Туреччини. Битва за півфінал відбудеться у вівторок, 25 липня. Початок зустрічі о 18:30.

Варто зазначити, що жіноча збірна України також вийшла в 1/4 фіналу. Наші дівчата посіли друге місце у своїй групі, обігравши Кенію (94:11) і Туреччину (68:62) і зазнавши поразки від Греції (35:53). У чвертьфіналі українки поміряються силами з Польщею. Гра відбудеться 25 липня. Початок об 11:00.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що форвард збірної України став кращим бомбардиром молодіжного чемпіонату Європи з баскетболу.