17-річна українка виграла Кубок Європи з дзюдо

18тЧитати новину російською

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала "золото" на Відкритому Кубку Європи, який в ці дні проходить в словенському місті Подчетртек. У фінальній сутичці у ваговій категорії до 48 кг 17-річна киянка перемогла японку Хітомі Сакагучи.

Дарина Білодід

Для Дарини цей успіх став першим за чотири місяці, які вона пропустила через травму.

У лютому цього року Білодід блискуче завершила турнір престижної комерційної серії Великого Шолома з дзюдо, який проходив в Дюссельдорфі. 17-річна киянка завоювала в Німеччині "золото", здобувши у фіналі розкішну перемогу над представницею Угорщини Євою Черновiцкi.

Раніше наша юна співвітчизниця виграла турнір у Франції .

Як повідомляв "Обозреватель", українські дзюдоїсти влаштували медальну феєрію в Європі, завоювавши 7 комплектів нагород.

Читайте всі новини по темі "дзюдо" на сайті "Обозреватель".